Bartın Plastik İnsan KaynaklarıYirmi birinci yüzyılı tanımaya başladığımız bu yıllarda, iş dünyasında daha önceleri göz ardı edilen bir faktörün ağırlık kazanmakta olduğunu artık biliyoruz. Bu faktör, insandır.

Çağdaş seviyeye ulaşmak için yalnızca teknolojik ağırlıklı düşünmenin yeterli olmadığının, başarımızda en az teknolojik faktörler kadar ve belki de daha fazla rolü olan insan faktörünün farkındayız. Bartın Plastik İnsan Kaynakları Yönetimi'nin amacı Grubun temel hedeflerine başarıyla ulaşması için gerekli olan insana yönelik sistemleri kurmak ve yerleştirmektir. Hedefimiz, bünyesinde en üstün vasıflı elemanları toplayabilen bir organizasyon yapısı ve çalışma ortamı yaratmak, bireysel yetenekleri olabilecek en üst düzeyde geliştirmek ve değerlendirmek, çalışanlar arasında ortak bir ruh yaratarak işlerimizin daha da ileri gitmesini sağlamak olarak özetlenebilir. Bütün bunları gerçekleştirirken, Grubun yerleşmiş dürüstlük ve her zaman doğru olanı yapmak prensiplerini göz önüne alarak çalışılacaktır.

Belirlediğimiz hedeflere doğru kararlı bir şekilde ilerlediğimiz zaman, ürünlerimizin piyasada liderliğe ulaşacağından eminiz. Bunun sonucu olarak gerek kararlılık, gerekse personellerimizin ve içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumun gelişmesi açısından başaralı olacağımızı biliyoruz. Ancak başarıya ulaşmak için tüm personellerimizin tam destek ve işbirliğine ihtiyacımız olduğunu da unutmuyoruz.

Bartın Plastik konusunda tecrübeli, uzman, dinamik, motivasyon sahibi, açık fikirli, takım çalışmasına yatkın, kişilik sahibi deneyimli kişilerle çalışmayı tercih eder.
Eğer bu özelliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen CV'nizi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine e-mail ile gönderiniz.