• Pvc Lambiri
 • Plastik Lambiri
 • Pvc Asma Tavan Lambiri
 • Asma Tavan Pvc Lambiri
 • Plastik Lambiri Modelleri
 • Plastik Lambiri
 • Estetik, Kaliteli ve Doğal Güzellik...
 • Islak Mekanlarda Doğal Mermer Görünümünü Yakalayan Teknoloji
 • Her Mekanda Ayrı Güzellik, Aynı Kalite...
 • Yeni Trend... Boyalı Desenli Lambiri...
 • Söz Verdiğimiz Gibi.
 • Her Mekanda Profesyonel Çözümler

Bartın Plastik Gıda İnşaat Makine İthalat İhracat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle " Bartın Plastik " olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple Bartın Plastik'in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Bartın Plastik Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Bartın Plastik ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Bartın Plastik veri tabanında bulunmaktadır. Bartın Plastik 'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bartın Plastik Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri "Abone İşlemleri”nden vermiş oldukları bilgileri düzeltme ve değiştirmeyi gerçekleştirebilirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem Bartın Plastik, hem de Bartın Plastik 'in diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması
Bartın Plastik, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşılması
Bartın Plastik Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Bartın Plastik tarafından paylaşılmamaktadır. Bartın Plastik, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Bartın Plastik Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Bartın Plastik veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Bartın Plastik, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

a) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise
b) Bartın Plastik 'in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla
c) Kullanıcının, Bartın Plastik 'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla
d) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere
e) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Bartın Plastik portalındaki online aktivite, gerekse Bartın Plastik 'a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Bartın Plastik tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Bartın Plastik aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. Bartın Plastik şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Bartın Plastik, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. " Bartın Plastik Gıda İnşaat Makine İthalat İhracat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ( web sitesi" veya "Web Sitesi"; Bartın Plastik Gıda İnşaat Makine İthalat İhracat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. ('ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Haber Bülteni

Güncel duyurulardan ve ürünlerimizden haberdar olmak için lütfen abone olunuz

Kariyer

Sosyal Medya